A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Середня загальноосвітня школа № 229 м. Києва

Правила прийому

 

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ!

Правила зарахування до 1-го класу на 2021-2022 н.р.

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки міста Києва від 10.03.2021 року № 37 «Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2021 році»

ШКОЛА №229 здІЙСНЮє ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ ДІТЕЙ ДО 1 КЛАСУ НА 2021-2022 Н.Р. ВІДПОВІДНО ДО ПОРЯДКУ ЗАРАХУВАННЯ, ВІДРАХУВАННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ УЧНІВ ДО ДЕРЖАВНИХ ТА КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ, ЗАТВЕРДЖЕНОГО НАКАЗОМ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ I НАУКИ УКРАЇНИ ВІД 16 КВІТНЯ 2018 РОКУ № 367, ЗАРЕЄСТРОВАНОГО В МІНІСТЕРСТВІ ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ 05 ТРАВНЯ 2018 Р. ЗА № 564/32016

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0564-18.

Загальний алгоритм прийому до школи:

1. ПОДАТИ ДО ШКОЛИ ЗАЯВУ ВІД ОДНОГО З БАТЬКІВ (ПОДАЄТЬСЯ ОСОБИСТО З ПРЕД’ЯВЛЕННЯМ ДОКУМЕНТА, ЩО ПОСВІДЧУЄ ОСОБУ ЗАЯВНИКА).

2. ДО ЗАЯВИ ДОДАЮТЬСЯ:

  • свідоцтво про народження дитини;
  • медична довідка за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учнязагальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичногопрофілактичного огляду») до закладу освіти;
  • документ, що підтверджує право на першочергове зарахування дитини (за наявності);

ПОЧАТКОВА ОСВІТА ЗДОБУВАЄТЬСЯ, ЯК ПРАВИЛО, З ШЕСТИ РОКІВ (СТАТТЯ 12, П.4 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ОСВІТУ»).

КОЖНА ОСОБА МАЄ ПРАВО ЗДОБУВАТИ ПОЧАТКОВУ ОСВІТУ У ДЕРЖАВНОМУ АБО КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ОСВІТИ,ЩО НАЙБІЛЬШ ДОСТУПНИЙ ТА НАБЛИЖЕНИЙ ДО МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ОСОБИ (СТАТТЯ 13, П.1ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ОСВІТУ»).

Усі батьки, які хочуть скористатися правом вибору школи не за територією обслуговування, надають зазначені документи в обраний заклад і дитина буде зарахована, за наявності вільних місць або згідно з Порядком проведення жеребкування для зарахування дітей до закладу освіти на вільні місця.

Алгоритм вступу дитини з особливими освітніми потребами

https://mon.gov.ua/ua/dlya-batkiv/algoritmi-vstupu

ЗАРАХУВАННЯ ДИТИНИ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ ДО ІНКЛЮЗИВНОГО ЧИ СПЕЦІАЛЬНОГО КЛАСУ (З ЙОГО УТВОРЕННЯМ У РАЗІ ВІДСУТНОСТІ) ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ НА ПІДСТАВІ ДОДАНОГО ДО ЗАЯВИ ПРО ЗАРАХУВАННЯ ВИСНОВКУ ПРО КОМПЛЕКСНУ (ЧИ ПОВТОРНУ) ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНУ ОЦІНКУ РОЗВИТКУ ДИТИНИ (ЧИ ВИТЯГУ З ПРОТОКОЛУ ЗАСІДАННЯ ПСИХОЛОГО-МЕДИКО-ПЕДАГОГІЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ).

 

Прийом здійснюється на підставі документів:

Конституція України

СТАТТЯ 53.КОЖЕН МАЄ ПРАВО НА ОСВІТУ

1. Повна загальна середня освіта є обов'язковою.

2. Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах...

Закон України "Про освіту"

Стаття 12.Повна загальна середня освіта

п.4. Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.

СТАТТЯ 13.ТЕРИТОРІАЛЬНА ДОСТУПНІСТЬ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

п. 1.Для забезпечення територіальної доступності повної загальної середньої освіти органи місцевого самоврядування створюють і утримують мережу закладів освіти та їхніх філій.

Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи.

Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.

Закон України "Про загальну середню освіту"

СТАТТЯ 18. ЗАРАХУВАННЯ УЧНІВ

1. Місцеві органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування закріплюють за закладами загальної середньої освіти відповідні території обслуговування і до початку навчального року обліковують учнів, які мають їх відвідувати.

2.Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідки встановленого зразка (Форма№ 086-1/ота 0-63)

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора