Організація дистанційного нвчання

Освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання у закладі освіти у період запровадження обмежувальних заходів буде організовано відповідно до Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти.

Відповідно до розкладу занять передбачено проведення уроків у синхронному та асинхронному режимах. Під час організації освітнього процесу у синхронному режимі безперервна тривалість навчальної діяльності з ТЗН упродовж навчального заняття не повинна перевищувати визначені норми:

1класи                              не більше 10 хвилин

2-4 класи                          не більше 15 хвилин

5-7 класи                          не більше 20 хвилин

8-9 класи                         не більше 20-25 хвилин

10-11 класи                    на 1-й годині занять до 30 хвилин

На 2-йгодині занять  -20 хвилин

При здвоєнних навчальних заняттях для учнів 10-11 класів – не більше 25-30 хвилин на першому навчальному занятті та не більше 15-20 хвилин на другому навчальному занятті.

Учні виконують запропоновані вчителем завдання у період часу ,що залишився ,а також отримують індивідуальні консультації у зручній для них формі.