Дата: 19.09.2021 07:23

У житті кожної людини школа залишає найяскравіші, хвилюючі спогади ,надихаючи до творчості, до нових звершень. Шкільні роки є незабутніми .Недарма школу називають другою домівкою.І це справді так. Адже саме тут діти проводять значну частину свого життя. Сюди вони приходять малюками,крок за кроком просуваються сходинками, які ведуть у світ чарівного, незвіданого та прекрасного - у країну Знань. Тут проходять найкращі,захоплюючі роки:дитинство,юність..Саме у школі діти вчаться дружити,розуміти та підтримувати один одного, тут відкриваються їх душі та серця для першого кохання...

З першого класу вчителі намагаються прищепити учням не тільки знання з різноманітних наук, виховати справжніми патріотами, гідними громадянами нашої Батьківщини, а й віддають частинку свого серця. Вони вкладають у душі дітей добро,ласку, справведливість, чесність.Всі вчителі однаково прагнуть,щоб молодь була сильною, винахідливою, творчою та конкурентноспроможною. Вони навчають, виховують, збагачують розум та душу молодої людини, відкривають перед нею невичерпну скарбницю знань і невмирущих моральних цінностей.  І якщо тобі в житті пощастило, і ти зустрів справжнього Учителя, своє життя ти зможеш направити у потрібне русло,ти зможеш досягти вершин. Частинка його серця буде вічно світити й допомагати вижити і вистояти у найскрутніші хвилини життя.

Промайнуть роки,але пам'ять завжди повертатиме до найкращої пори життя - шкільних років.